muhasebe

UYARI

muhasebedersleri.com sitemiz içersinde yayımlanan bilgi, belge ve görüşler genel kabul görmüş güvenilir kaynaklardan yayarlanılarak hazırlanmıştır. Sitemiz muhasebe eğitimi amacı ile hazırlanmıştır. Sitemizin ilkesi temel muhasebe bilgilerini ve muhasebe konularını en iyi şekilde anlatmak ve öğretmektir. Bilgi ve belgelerden dolayı doğabilecek sonuçlardan muhasebedersleri.com sorumlu değildir.

REKLAM

Sitemizce hazırlanan monografiler, örnekler ve videolar tamamen muhasebedersleri.com'a aittir. Bu yüzden kesinlikle internet ve benzeri ortamlarda yayınlanması ve kullanılması yasaktır.

Sitemiz içersindeki resim, simge ve tasarımların hepsi muhasebedersleri.com'a aittir. Bu yüzden kesinlikle internet ve benzeri ortamlarda yayınlanması ve kullanılması yasaktır.

Muhasebe öğretmenleri, öğrencileri ve ilgilenenler eğitim-öğretim amaclı olarak kaynak göstermek kaydı ile örneklerimizi, monografilerimizi ve sorularımızı kullanabilirler. Sitemizde cevabı olmayan çözülmeyen monografi, örnek ve sorulara yer verilmemektedir.

Her türlü şikayet, öneri ve dilekleriniz için iletişime geçiniz.

info@muhasebedersleri.com